Dzieci i jesień – fajne zdjęcia

Jesień jest trudną porą roku, a nasza polska złota jesień wydaje się być nieco przereklamowana. Te pasma ponurych dni, które duszą swą zachłannością, te strugi deszczu, no i + 5 na termometrach. Ale jesień ma też inne, bardziej przyjazne oblicza. Gdyby tak na przykład przychylnym okiem, pod odpowiednim kątem, spojrzeć na długie popołudnia i wczesne wieczory, kiedy można poleżeć na kanapie z książką czy dobrym filmem… No dobra, starałam się, ale tak serio to chyba jedyna łagodząca okoliczność.

we

Ale jesień, zwłaszcza w czasie słonecznych dni, to także niesamowite okoliczności przyrody. To wyjątkowe światło, miękkie promienie słońca, no i kolorowa tęcza spadających liści. Krajobrazy niczym z dziecięcego podręcznika albo z artystycznego zdjęcia. Taką jesień lubię!

Dlatego pokażę Wam kilka zdjęć, dzięki którym poczujecie jesień w tym właśnie – wyidealizowanym, malowniczym i nastrojowym – wydaniu. Te ujęcia sprawią, że poczujecie tę magię, a świat – choć na chwilę – przestanie być smutny, bury i ponury.

10 zdjęć dziecko i jesienne plenery

we

we

we

we

we

we

we

we

we

we

Zdjęcie tytułowe – źródło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona WWW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.