Janusz i Grażyna na okładce harlekina. Nie oglądajcie tych zdjęć przy kawie

Zastanawiałyście się kiedyś, jak wyglądałyby okładki czasopism i książek, gdyby nie było Photoshopa? Gdybyśmy patrzyły na zwyczajnych, nie podkręconych graficznie ludzi? Jeśli pomyślało Wam się, że byłoby super, bo wreszcie naturalnie i prawdziwie, to znaczy, że nie widziałyście nowych, realistycznych wersji okładek harlekinów, gdzie rolę kochanków objęli zwyczajni mężczyźni i przeciętne kobiety.

Harlekin – oceń książkę po okładce. I ją kup

Jakie zadanie stoi przed taką okładką? Oczarować, przyciągnąć, wręcz zahipnotyzować obietnicą i pokusą – sprzedać książkę. Gorąca, namiętna historia potrzebuje stosownej, nie mniej gorącej i namiętnej oprawy.

Co za mimika! Co za przejęcie!

Tymczasem Kathleen Kamphausen (fotograf i edytor zdjęć) zrobiła taki żarcik – odtworzyła kilka najbardziej ekscytujących okładek tanich romansów. Jedno jest pewne – te okładki uwodzą jakby…yyy…eee…mniej. Z jednej strony są zabawne, ale z drugiej… zwyczajnie niesmaczne obleśne. (no panowie wymiatają!). Obawiamy się, że nawet najbardziej romantyczna, pełnokrwista i porywająca historia nie miałaby w takiej oprawie zbyt wiele szczęścia.

Dziewczyny, nie oglądajcie tych zdjęć przy kawie i podczas jedzenia, ok?

romans

romans1

romans2

romans3

romans4

Więcej zdjęć znajdziecie w Cospompolitan

Models: Carly Ann Filbin, Christian Paluck, Jason Saenz, Sharon Spell

HarperCollins + Kathleen Kamphausen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona WWW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.