Jesienne zdjęcia i plenery

Jesień uwielbiają ją poeci, malarze, fotografowie, ale i rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, jeśli te nie zaczynają treningów, dajmy na to pływackich, o 6.45 i nie mają nieskończonej ilości zajęć dodatkowych, na które je trzeba rozwieźć (sytuacja komplikuje się, jeśli w rodzinie jest więcej niż jedno dziecko).

11

we

Gdyby nie to, że nade wszystko lubię odcienie zieleni, powiedziałabym, że moim ulubionym kolorem jest… wrzesień. Bardzo doceniam te paletę.

we

jes

we

Jesień, o ile nie płacze i się nie mazgai, jest cudowna. Nostalgiczna, nastrojowa, kojąca – daje wytchnienie po upalnym lecie. Ale jak beczy jak rozhisteryzowana nastolatka – w sumie też jest boska, choćby na zdjęciach.

we

Jeśli chodzi o zdjęcia, to jesienna sceneria, jej malowniczość i melancholia, stonowana aura i subtelne promienie słońca sprawiają, że wrześniowe i październikowe plenery nie wymagają ani oprawy, ani podkręcania zdjęć na poziomie wyczynowym. One po prostu są niezwykle wdzięczne i fotogeniczne.

Pewnie dlatego tak chętnie sięgamy po aparaty, a ja z taką radością zapraszam Was do obejrzenia nastrojowych jesiennych zdjęć.

we

we

2

1

1

11

11

11

we

we

 

we

we

11

673ce35b7fbe0c2ece9b1b285f8fe85e

1

1

we

Zdjęcie tytułowe – źródło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona WWW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.