Plakaty – na zamówienie, na ścianę, filmowe, w ramach i bez. Fajne!

Plakaty – zamknięte na kartach, oprawione w ramy (bądź nie) myśli, grafika i zdjęcia – nie tylko fantastycznie dopełniają wnętrze, ale i wyrażają osobowość jego właściciela. To taki detal, który stawia kropkę nad i i jest ostatecznym rysem, decydującym o charakterze i wymowie mieszkania.

11
W plakatach fajne jest to, że nie kosztują wiele (choć mogą) i są mniej zobowiązujące niż obrazy, a i tak czynią stylowe cuda. Można wybierać spośród bogatej oferty, ale i wymyślić coś na zamówienie. Można też wyczarować coś samodzielnie, na przykład wkładając w antyramę mapę ukochanych okolic czy plakat filmowy – i voila!

11

Ja poszłam jeszcze dalej i do białych ramek włożyłam zwykły/niezwykły papier do scrapbookingu, w którym się zakochałam od pierwszego wejrzenia. Wprawdzie przedstawia rewolwer, mikroby i inne kryminalne atrybuty w retro odsłonie (pochodzi z serii Holmes), ale w mojej kuchni komponuje się genialnie (proszę wybaczyć to amatorskie foto).

11

W sekcji plakatowej każdy może znaleźć coś dla siebie – podoba mi się ta różnorodność. Ale co ja Wam będę opowiadać! Zobaczcie galerię pięknych zdjęć z plakatami w roli głównej.

plak1

plak2

plak3

plak4

plakat

11

onlydecolove1

sza

11

Rafa-kids working place new

Rafa-kids working place new

11

onlydecolove1

Rafa-kids working place new

11

11

11

11

Rafa-kids working place new

Rafa-kids working place new

11

12

11

11

11

11

1

Zdjęcie tytułowe – źródło

One thought on “Plakaty – na zamówienie, na ścianę, filmowe, w ramach i bez. Fajne!

  1. Zgadzam się, że plakaty to super sprawa. Również robione na zamówienie jako prezent dla wyjątkowego człowieka na wyjątkową okazję. Wspólnie z mężem i macoszką zleciliśmy zrobienie takiego plakatu dla mojego taty na 60 urodziny. Zawarliśmy w nim to, co mu w życiu najdroższe, czyli teatr, prozę Hessego i bieganie. Radość była nieziemska, a plakat wisi na honorowym miesjcu na ścianie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona WWW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.