Ubrania z recyclingu. Zero Waste Daniel

Co zwykle robisz, kiedy trzymasz w ręku ścinki materiałów? Najpewniej wyrzucasz je do kosza. Możesz przestać to robić. Jest plan! Popatrz na ciuchy marki Zero Waste Daniel i daj się ponieść. Jej założyciel miał genialny i prosty pomysł na tworzenie mody recyklingowej. Efekty są niewiarygodne. Może by tak pójść w jego ślady?

patchwork

Na te niepowtarzalne, oryginalne ubrania z recyclingu, które nie tylko niesamowicie wyglądają, ale i są ukłonem w stronę Matki Ziemi, natknęłam się przypadkiem. Od razu wpadłam w zachwyt – i to nie tylko w wymiarze ekologicznym. Te ciuchy są super!

daniel wasteJeśli wydaje Wam się, że recyclingowa moda to na pewno jakaś kicha i koszmar, bo co można zrobić z resztek, co najwyżej paczłorkowe oversizowe koszulki, jesteście w błędzie.

Mnie oczarowały energetyzujące, zgrabne t-shirtowe kompilacje, zaś faworytami są koszulki z twarzami. Wyglądają, jakby wyszły spod igły odzieżowego Picasso. Obawiam się jednak, że to jakiś nieosiągalny dla przeciętniaka poziom abstrakcji. Żeby zrobić coś takiego trzeba mieć nie tylko zręczne ręce, ale i kosmiczną wyobraźnię – jak to w ogóle zobaczyć w fazie projektu? Jak nic trzeba mieć jakiś szósty albo i siódmy zmysł.

daniel wasteTak czy inaczej marka Zero Waste Daniel wymiata. W tym kontekście warto jeszcze wiedzieć, że powstała w USA, a wykreował ją Daniel Silverstein.

Koniecznie też zobaczcie ten krótki filmik. Fajne, co nie?

nozyczki

Zdjęcie tytułowe – źródło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona WWW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.