Amela i mama polecają: zabawki do kąpieli

Amelia uwielbia wieczorne kąpiele, a ja je uwielbiam nie mniej. Przyznaję, że na bawiącą się, chlapiącą, pluskającą się córkę mogłabym patrzeć godzinami. Ona z kolei godzinami mogłaby się bawić w wodzie. Bez wątpienia wieczorna kąpiel jest dla niej atrakcyjna głównie ze względu na rozrywkowe możliwości, jakie posiada sama woda, ale i zabawki, które towarzyszą jej w wannie.

bobas

Jeśli chodzi o ich dobór, to sprawa nie jest oczywista. Mamy kilka zabawek dyżurnych, ale to się wciąż zmienia, wręcz z tygodnia na tydzień. Można powiedzieć, że tylko jedna aktywność jest niezmiennie hitem – to zrzucanie kosmetyków z półki do wody.

Co polecamy? Obecnie zabawkowy topowy zestaw kąpielowy stanowią:

zabawki do kapieli

polecam

1

Kaczuszka LULLALOVE. Royal Duck

royal duck

Wydawać by się mogło, że kaczka to kaczka, nic niezwykłego, zwyczajny gryzak i zabawka do kąpieli. Hm… z tym, że akurat ta osobniczka to faktycznie Royal Duck. Krótko mówiąc ta mała celebrytka jest na tyle fajna, że zasługuje na osobny wpis.

1

Zestaw do zabawy w kąpieli Fisher Price

FP

Zestaw Fisher Price to nic innego jak listwa na przyssawki, która w pakiecie ma 6 elementów – można je ze sobą łączyć w różny sposób. Zrezygnowałam z użytkowania wielorybka, ze względu na ryzyko pojawienia się pleśni, co często się dzieje w tego typu zabawkach.

Zestaw FP to dużo radości i wiele możliwości. Moje dziecko dopiero uczy się, jak można wykorzystać potencjał tej zabawki, na razie używa jej, ale po swojemu.

1

Kula z kaczuszką Fisher Price 

kaczka

Kaczuszka o dość kontrowersyjnymi i – nie bójmy się tego powiedzieć – tandetnym wyglądzie jest obecnie naszym drugim kaczym hitem. Jest w niej coś, co sprawia, że Amelia ją uwielbia – bawi się nią i w wodzie, i w na lądzie.

Kula jest plastikowa, wypełniona specjalnym płynem, po którym pływa i nie tonie kaczuszka. Zatopione w kuli okruchy kolorowego plastiku dają efekt grzechotki.

1

Książeczka do kąpieli – Krówka Mela

mela

W kąpieli towarzyszy Amelce również Krówka Mela. Ponieważ moja córeczka bardzo lubi książeczki, najbardziej te w wersji klasycznej, nie mogło jakiejś zabraknąć w wersji wodnej. Książeczka jest kolorowa, miękka, ma wbudowany przycisk dźwiękowy. Polecamy – nasz tytuł to jedna z wielu możliwości.

1

Wiaderka do wody Skip-Hop

Jak wiadomo najlepsze są najprostsze rozwiązania, dlatego każdemu dziecku w kąpieli przydadzą się kubki i kubeczki. Przecież przelewanie wody z jednego do drugiego jest ogromnie fascynujące, a im bardziej się to nie udaje, tym jest fajniej. Najpiękniejsze wiaderka wypuścił na rynek Skip Hop.

Skip Hop

Zabawki do wody są idealne na prezent – tak dla niemowlaka, dla roczniaka czy dzieci starszych. Przydadzą się głównie w wannie, ale wiele z nich możecie zabrać ze sobą choćby na plażę.

bobas

Inne zabawki, które polecamy do kąpieli

zabawki kapielowe 1

1 Kubeczkowa wieża Toi-Toys 2 Pojemnik na zabawki do kąpieli Thermobaby 3 Skip Hop – Mini Koszykówka Zoo 4 Boon Boon Zabawka do wody – Podbierak5 Wesoły kranik YOOKIDOO

zabawki kąpielowe 2

6 Wyścig Kaczuszek YOOKIDOO 7 Ludi – Przyjaciele z Wanny Marynarz 8 Bilibo Mini – Zabawka Progresywna dla Dzieci 9 Kredka Multikolor Alex Toys10 Plui Deszczowa Piłka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona WWW