Flaming i fajne plakaty plus bonus – jak namalować flaminga:)

Miłością do flamingów zapałałam w chwili, gdy na małej pływaczce zobaczyłam kostium kąpielowy w rzeczonym ptakiem w roli głównej. To było kilka lat temu – minęło zatem sporo czasu, zanim motyw stał się naprawdę modny, a rynek oszalał na punkcie flamingów.

SUMMER_FLAMINGOS_01źródło

Gadzety z flamingiem w roli głównej zalały rynek. Nie przeszkadza mi to, że dziś jest to motyw mało oryginalny, a może i oklepany. Nie przeszkadza mi zupełnie. Mało tego! Cieszę się, że flamingowa oferta wciąż się rozrasta, a rynek w tym zakresie tętni życiem – bo jest z czego wybierać.

Szczególną sympatią darzę plakaty – zwłaszcza te autorskie, które można nabyć w wirtualnych galeriach. To idealny motyw do pokoju dziecięcego, który nie tylko je ożywi, ale i ucieszy także mamine oko. Flamingi są przesłodkie! Mogę na nie patrzeć godzinami – naprawdę. Niby wszystkie są takie same, a każdy inny (choć widzę, że niektóre pomysły są niestety powielane i kopiowane – różnią się detalami).

FLAMINGOS_ON_BLUE

źródło

Jeśli Ty także jesteś miłośnikiem różowego ptactwa i fajnych plakatów, zapraszam Cię do przejrzenia mojego subiektywnego flamingowego TOP 10

TOP 10 – flaming na plakacie

1

Ilustracja autorska – Dwukroopek

il_570xN.698291022_o5xo

źródło

3

plakat – BLACK DOT

flamingo-printable-styled

źródło

b

źródło

2

plakat – MAGICZNY SKŁAD

4

Hunny Badger Studio

t

źródło

1

źródło

a

źródło

Bonus

Jak namalować flaminga. Bardzo nam się ta koncepcja spodobała:)

we

zdjęcie tytułowe – źródło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona WWW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.