Kobiety i mężczyźni. Różnice w graficznym skrócie

To, że kobiety i mężczyźni różnią się między sobą, nie ulega wątpliwości – zarówno na pierwszy, jak i na ochnasty rzut oka. Choć tak naprawdę nie ma „czystych typów” – kobiety posiadają cechy męskie, a mężczyźni – kobiece, można przyjąć, że różnimy się… właściwie wszystkim. Wyglądem, gospodarką hormonalną, predyspozycjami, zarobkami czy budową mózgu.

O wiele kwestii zadbała natura, wyposażając nas w odmienne cechy i umiejętności (byśmy od zarania dziejów mogli wywiązywać się ze swoich biologicznych zadań), wiele różnic wykształciliśmy sami (cywilizacja, kultura, społeczeństwo). Do tego dochodzi ocean mitów i stereotypów, którymi się posługujemy.

Nie będziemy tu niczego rozważać. Nie będziemy spierać się o zasadność powyższego. Nie będziemy prowadzić dysput o możliwości intelektualne płci. Nie będziemy oceniać i wartościować nastawienia do życia. Po prostu chciałyśmy się trochę pośmiać. Może to trochę głupie, bo spłaszcza temat, ale przecież czasem każdy musi nieco wyluzować. Zerknijcie na różnice między kobietami i mężczyznami w graficznym skrócie. I tez się pośmiejcie. Gdzieniegdzie jest coś na rzeczy, co nie?

Kobiety i mężczyźni. Różnice w graficznym skrócie

I taki bonus – szalejemy za tą grafiką:

Źródło zdjęć: internet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona WWW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.