Magiczne drzwi, akcesoria i ogród dla… wróżek.

Kiedy usłyszałam, że istnieje miejsce, gdzie można kupić akcesoria dla wróżek, byłam co najmniej zdziwiona. Magiczne drzwi wróżek? Mleko? Pyłek? Ale że co to ma być? – myślałam sobie. A później je zobaczyłam – małe, słodkie drzwiczki z drabinką, no i te buteleczki mleczka… Obłęd!

Zaproś wróżki do pokoju dziecka

W sumie nie wiem, czy chciałabym utwierdzać moje dzieci w przekonaniu, że magiczny świat alternatywny, zamieszkiwany przez wróżki i elfów, naprawdę istnieje – co innego bajki czy dziecięce, naturalne przekonanie o oczywistości tej teorii, a co innego podsuwanie namacalnych dowodów. Trudno by mi się było później z tego wyplątać, a i bałabym się, że kiedy czar pryśnie, dzieciaki mogłyby się czuć boleśnie dotknięte i oszukane. A może wcale nie?

ballerina-667749_960_720

W świecie wróżek i elfów

Ale żeby nie było! Idea wróżkowych i elfich akcesoriów, w wymiarze czysto estetycznym, jest według mnie ujmująca i przesłodka. Podoba mi się szalenie! Zobaczcie sami te małe drzwiczki, buteleczki – takie wszystko sweet i mini…

Bliski też jest mi pomysł kreowania wróżkowego świata razem z dziećmi – urządzanie elfich domków i aranżowanie ogrodów wróżek… choćby i w doniczkach. Bomba!

Ale popatrzcie na to wszystko same:

Magiczne drzwi wróżek

wrozek

we

we

we

Magiczne drzwi dają wróżkowym gościom ich własne, wyjątkowe wejście do Twojego świata. Potrzebują jedynie cichego i tajemnego miejsca, przez które mogłyby wejść rozsiewając wokół czar i magię, gdy wszyscy pogrążeni są już we śnie – czytamy w opisie na www.pannaKlara.pl.

ballerina-667749_960_720

Drzwiczki dla wróżek możesz zrobić sama

Drzwiczki dla wróżek możesz też zrobić sama! Instrukcję znajdziesz TUTAJ (zdjęcie nr 1) lub TUTAJ (zdjęcie nr 2., niżej)

we

we

ballerina-667749_960_720

Mleko dla wróżek i elfów

mleko1

mleko

ballerina-667749_960_720

Pyłek wróżek

pylek

Wyobraź sobie reakcję Twojego Malucha, gdy zobaczy pyłkowe ślady małych nóżek przy wróżkowych drzwiczkach lub wiadomość pozostawioną przez wróżkę właśnie dla niego – czytamy na www.pannaKlara.pl.

ballerina-667749_960_720

Ogród wróżek w ogrodzie

A gdyby tak zamiast obrazka czy plakatu powiesić na ścianie, tuż przy podłodze, malutkie drzwi i okna? Co powstanie? Przejście do magicznego świata. A gdyby taki domek umieścić na drzewie w ogrodzie, na skalniaku czy w jakimkolwiek innym, uroczym zakątku? Koniecznie o tym poczytajcieTUTAJ.

we

ballerina-667749_960_720

Urządzajcie wróżkowe ogrody w domu

A gdybyście chciały urządzić ogród wróżek w domu, dajmy na to w doniczce, koniecznie odwiedźcie stronę Ogrody wróżek. Znajdziecie tam niesamowite akcesoria – idealne, by tworzyć niewiarygodne, wróżkowe, czarodziejskie scenerie i historie.

domek

Ogrody Wróżek zrodziły się w głowie pewnej mamy, która bardzo chciała, żeby w miejskiej dżungli jej córeczka mogła mieć namiastkę tej prawdziwej…

Ogrody Wróżek to pomysł na samodzielne stworzenie miniaturowego świata, który działa na wyobraźnię. Każdy może stworzyć taki ogród nabywając w naszym sklepie doniczkę, rośliny, ziemię, figurki.

Przygotujcie wspólnie z bliskimi swój własny ogród, stwórzcie dla Waszych małych przyjaciół miejsce do odpoczynku, zabawy, snu, a na pewno będą Was często odwiedzać. Czytamy na stronie Ogrody wróżek.

we

Jak wyczarować ogród dla wróżek? 2 pomysły, 2 filmiki:

ballerina-667749_960_720

 List od wróżki…

A to?

Napisz w imieniu wróżek list do dziecka. Na pewno poczuje się zaszczycone, a Ty w prosty sposób możesz przekazać informację  lub dyskretnie przypomnieć o obowiązkach czy pochwalić za osiągnięcia i sukcesy. 24 sztuki gotowych do wpisania tekstu liścików z dekoracyjnymi naklejkami, przeznaczonych do pozostawienia pod drzwiami wróżek kupisz także www.pannaKlara.pl.

we

Gdzie kupić drzwi i inne akcesoria dla wróżek i elfów?

pannaKlara.pl (magiczne drzwi wróżek – od 77 zł do 119 zł, pyłek, papeteria – 39 zł oraz mleko dla wróżek – 29 zł)

Ogrody wróżek (akcesoria – od 5 zł do 19 zł)

Magiczne drzwi i okienka – CENY: 30 zł otwierane drzwi, 25 zł otwierane okno, 15 zł okno nieotwierane

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona WWW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.