Turkusowa pracownia – drewniane zabawki w retro stylu

Byłaś w Turkusowej pracowni? I co? Napisałaś coś? Podpytywała moja ulubiona, świeżo upieczona mama, dzięki której jestem absolutnie na bieżąco. Zatem byłam, widziałam, no i też mi się podoba szalenie! Już rozumiem, mamo Meli, Twój zachwyt. Ja też jestem pod wrażeniem.

Turkusowa pracownia – bajka o zaczarowanym drzewie

Turkusowa pracownia to miejsce, gdzie można liczyć na fachową pomoc w aranżacji dziecięcego pokoju, ale także kupić piękne i stylowe meble dla dzieci, zabawki i dekoracje. Proste, tradycyjne, stylowe.

Moją największą uwagę przykuły autorskie drewniane wózki, konie na biegunach i autka-pchacze. Można je kupić w różnych fajnych kolorach – są robione na zamówienie, malowane ręcznie w dowolnej kolorystyce (trendy trio mięta-limonka-szary jest obecne!). Podoba mi się to, że są uniwersalne – i dla dziewczynek, i dla chłopców. Zaprojektowane są z wyczuciem stylu i tematu, ale i z głową. Wnosząc po zdjęciu dobrze się prowadzą i są poręczne. Podobają się!

Drewniany-wózek-dla-lalek-Majuszka_2-600x600

To, że drewniane zabawki spodobają się dzieciom, wiadomo. Ale ucieszą także oko mamy, dla której ważne jest to, czym bawi się jej dziecko – także z estetycznego punktu widzenia. Zresztą ja w ogóle twierdzę, że w otoczeniu malucha powinno być wiele zabawek w dobrym guście, bo to je fajnie programuje estetycznie. No i super wygląda, dodaje aranżacji bigla.

dr

Klimat Turkusowej pracowni szalenie mi odpowiada. Podoba mi się bardzo. I wszystko, co można w nim znaleźć jest super, to mój klimat. Trochę nostalgiczne, trochę retro – bardzo stylowe. Nie znajdziemy takich egzemplarzy na półkach pierwszego lepszego sklepu – szybciej na babcinym strychu.

860810_f7eabe9b344741a081e726ffef1cabf3-2

Każdy drobiazg zaprojektowany przeze mnie jest stworzony z miłości do piękna, funkcjonalności, a przede wszystkim z myślą o dzieciach – czytamy na stronie.

Zobaczcie też autka-pchacze. Są boskie!

860810_e5925ccff98d44e6bd27e583dbac15cb-2-544x600

Turkusowa pracownia to miejsce, które stworzyła kobieta, mama i absolwentka architektury wnętrz. To dlatego w projekcie czuć pasję i zaangażowanie, ale także artystyczne wyczucie.

IMG_00372-600x600

Wiecie, co mnie jeszcze ujęło? Przeczytajcie: Ponieważ bardzo cenimy ognisko domowe i tradycję, w aranżacjach staramy się wykorzystywać elementy już istniejące w domu klienta. Może to być stara komoda której renowacją się zajmiemy lub ważny dla dziecka miś.

No i czas na konie – drewniane na biegunach

CZARNY-KOŃ-NA-BIAŁYCH-BIEGUNACH-TABLICOWY-600x600

RÓŻOWY-KOŃ-NA-MIĘTOWYCH-BIEGUNACH-TABLICOWY-600x600

Co jeszcze mi się podobało w Turkusowej pracowni? Drewniane warzywa i owoce (cudowne!), pościel dla lalek, półki, huśtawki. Ale i wiele gadżetów nie autorskich, a wykładanych na półkę kluczem turkusowego wyczucia. Są bardzo ładne.

ceny: 239 zł (wózek, autko). Koń – 179 zł

Zdjęcie tytułowe – źródło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona WWW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.