Zamieszkaj w Hogwarcie. Kolekcja dodatków dla fanów Harry’ego Pottera

Prawdziwy fan Harry’ego Pottera, Hermiony Granger i Rona Weasley’a nie muszą już ograniczać się do wielokrotnego czytania wszystkich tomów serii i oglądania w kółko każdej powtórki filmu w telewizji. Prawdziwy potteromaniak może od dziś zamieszkać w Hogwarcie – i to nie czekając na listowne zaproszenie.

Urządź sobie Hogwart w domu – teraz to możliwe. I to w jakim stylu!

Właśnie odkryłam, że amerykańska marka PBteen wypuściła na rynek oficjalną kolekcję dodatków, która zachwyci każdego miłośnika magii i Hogwartu. Co za klimat!

Gryffindor, Ravenclaw, Slytherin i Hufflepuff – każdemu z domów magii przypisano wiele niesamowitych dodatków, jakby żywcem przeniesionych z kinowych ekranizacji. Są to stylizowane, utrzymane w pożądanych barwach: poduszki, koce, pościel czy plakaty (genialne są te zainspirowane nakładem „Proroka codziennego”), plecaki, podkładki czy kubki, ale i niesamowite klasyki, takie jak: lampa z Hedwigą, zegarek w kształcie złotego znicza czy obłędne lustro. Jakie to ładne!

Was też tak to bierze?

Kolekcja PBteen Harry Potter dostępna jest w e-sklepie na stronie marki, a zamówienia są realizowane na całym świecie. Niestety ceny… hm … no nie cieszą już tak bardzo. Niemniej zawsze warto pooglądać, pocieszyć się i pomarzyć.

Zobaczcie niesamowitą prezentację kolekcji PBteen

Kolekcja Harry Potter w PBteen

Koniecznie zerknijcie na absolutnie genialne elementy kolekcji – link do produktu, opisu i ceny, znajdziecie klikając w zdjęcie.

Zdjęcia – PBTeen

Kolekcja Harry Potter PBTeen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona WWW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.