Drugie życie drabiny – 10 inspirujących zdjęć

Moją pasją od dziecka było wnętrzarstwo. Gdy byłam mała, aranżowanie wymyślonych przestrzeni pomagało mi zasnąć (pamiętam mój pierwszy raz – zadebiutowałam urządzając wnętrze królewskiego pałacu, którego bryła była kopią mojego ukochanego przedszkola nr 3. Na swoją komnatę zaadoptowałam salę Bolków i Lolków. Czad!), ale i przeżyć, gdy obok nie działo się nic, a ja nie mogłam zmienić miejsca pobytu (razem z bratem, na dwie wyobraźnie, gnaliśmy rączo przez wszystkie obowiązkowe, nie tylko niedzielne, msze święte). Urządzanie mieszkań i domów to rewelacyjny patent na bezkolizyjne wylogowanie się z rzeczywistości.

Dziś, jeśli chodzi o wnętrzarstwo, więcej oglądam, niż wymyślam czy knuję. Być może się rozleniwiłam, a być może po prostu odkryłam bezkresne możliwości i zdolności innych. Wszak internet kipi od fantastycznych pomysłów i aranżacji – a ja oglądam, zachwycam się i – jak to mówi młodzież –  „jaram się!”.

Cenię sobie eklektyzm, indywidualny szkic i niesztampowe rozwiązania. I właśnie o tych rozwiązaniach dziś chciałam. Tym razem w sieci trafiłam na dowody na drugie życie drabiny. Zobaczcie, jak można ją wtórnie i twórczo wykorzystać. Powiem tyle – chcę to!

Drugie życie drabiny – 10 inspirujących zdjęć

1

źródło

2

źródło

4

źródło

Jak wykonać taką fantastyczną szafkę?

1a

źródło

brit

źródło

1

źródło

1

źródło

a

źródło

al

źródło

al

źródło

Zdjęcie tytułowe – źródło

 

One thought on “Drugie życie drabiny – 10 inspirujących zdjęć

  1. Pomysł, by z drabiny zrobić półkę na buty – genialny! Z lampkami – rewelacja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona WWW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.