Szarości w pokoju dziecka

Dziś kolor szary to wnętrzarski numer jeden, choć jeszcze kilka lat temu było to nie do pomyślenia. Na szaro, co najwyżej, można było sobie pomalować piwnicę. Albo magazyn. Lub garaż.

we

Szary w ostatnich latach udowodnił, że jest genialny, wdzięczny, stylowy. To kolor, który doskonale sprawdza się nie tylko w całkiem dorosłych wnętrzach, ale i w pokojach dzieciaków.

we

Umiejętne, tj. z umiarem, wprowadzenie do pomieszczenia szarości jest jak powiew świeżego powietrza. Uzyskujemy wrażenie przestrzeni i lekkości.

we

Szarości doskonale czują się zarówno na meblach, podłogach czy ścianach, jak i dodatkach. Lubią towarzystwo bieli czy subtelnych pasteli, ale i barw zdecydowanych. Tworzą fajne duety, ale i są wdzięcznym tłem. Są grzeczne, stylowe, ale wyraziste – i uniwersalne. Pasują tak do nowoczesnych wnętrz, jak i do tych utrzymanych w duchu retro.

sza

Szarości nie sposób nie lubić. Trzeba się tylko do nich przekonać i dać im szansę.

we

11

Zrób pokój dziecka na szaro

W doborze farby niespecjalnie teraz pomogę, ale gdybyś miała ochotę na zrobienie pokoju malucha na szaro… Zerknij na wnętrzarskie propozycje czterech fajnych marek.

Jollein

do

la

Moulin Roty

szary1

szary moulin

Childhome

szary2

szaryle

Lamps & Company

ffff

szary3

Zdjęcie tytułowe – źródło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona WWW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.